-24%

Бездротова миша AJAZZ AJ159 APEX White 8000Hz PAW3950 56g док-станція
3 268 ₴
2 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159AW
+380 (97) 062-16-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ajazz AJ159 APEX — бездротова ігрова миша симетричної форми, розрахована на швидкі змагальні сценарії, де важливі мала вага, висока частота опитування та точне відстеження рухів. Модель підтримує три режими підключення: дротовий USB, 2.4 ГГц і Bluetooth 5.2, тому Ajazz AJ159 APEX можна використовувати як з ПК, так і з ноутбуками або іншими сумісними пристроями. Усередині встановлений сенсор PixArt PAW3950 APEX із чутливістю до 30000 DPI, з можливістю розширення до 42000 DPI через програмне забезпечення, швидкістю відстеження 750 IPS і прискоренням 50G, що робить мишу придатною для шутерів, MOBA та інших динамічних жанрів. Частота опитування регулюється в діапазоні 125–8000 Гц, а в бездротовому режимі 8K заявлений час відгуку становить 0,125 мс. Ajazz AJ159 APEX оснащена перемикачами HUANO Green Shell White Dot Transparent із ресурсом до 100 мільйонів натискань, а також енкодером F-Switch для більш точного прокручування. Вага моделі становить 56±2 г, розміри — 118,1 × 63,1 × 37,7 мм, тому миша підходить для користувачів, які віддають перевагу легким маніпуляторам без перфорованого корпусу. Додатково передбачені акумулятор на 400 мА·год, магнітна зарядна база з вбудованим 8K-приймачем і кольоровим дисплеєм, який може показувати заряд, режим підключення, дату, час і GIF-анімацію. Через фірмове ПЗ для Ajazz AJ159 APEX доступне налаштування DPI, polling rate, lift-off distance, кнопок і параметрів дисплея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajazz |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Бездротове (2.4 ГГц) |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 42000 dpi |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип підсвічування | RGB |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 468 ₴










