З цілком простим і навіть буденним виглядом мишки ховається досить високий ігровий потенціал. Це універсальний маніпулятор з бездротовим підключенням. З його допомогою можна організувати як ігрові розваги, так і офісну роботу. Комп'ютерна мишка отримала високопродуктивний оптичний сенсор Razer 5G.гранична роздільна здатність датчика становить 18000 DPI. Комп'ютерна миша Razer Orochi V2 використовує бездротове з'єднання, при цьому користувач може на свій розсуд вибирати між радіо-модулем HyperSpeed Wireless і Bluetooth LE.
У першому випадку миша відрізняється мінімальною затримкою відгуку, а в другому — збільшується час автономної роботи. Для живлення девайса можна використовувати або одну батарейку АА, або одну ААА. Від типу елемента живлення буде залежати як вага маніпулятора, так і розташування центру ваги. У разі підключення мишки по каналу Bluetooth девайс здатний пропрацювати в автономному режимі до 950 годин. Маса гаджета без батарейки знаходиться в межах 60 г.Кнопки працюють на механічних перемикачах Razer з ресурсом напрацювання на відмову не менше 60 млн кліків. Користувач може вносити зміни в призначення кнопок, для цього передбачена спеціальна утиліта. Всі налаштування зберігаються у внутрішній пам'яті девайса.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 108 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 38 мм |
| Вес | 60 г |
| Состояние | Новое |
| Разрешение оптического сенсора | 18000 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптомеханическая |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 5 |
| Количество программируемых клавиш мыши | 5 |
- Цена: 2 799 ₴






