ГРАЙТЕ ЯСКРАВО З LIGHTSYNC
Вбудований RGB логотип та індикатор статусу Yeti Orb працює з LIGHTSYNC, дозволяючи налаштовувати ефекти підсвічування за власним смаком.
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
Встановіть G HUB та отримайте повний контроль над своїм мікрофоном Yeti Orb та ігровим обладнанням Logitech G, забезпечивши легке управління усім з одного зручного вікна на вашому робочому столі. Новий рівень комфорту та ефективності у керуванні вашою аудіо та ігровою апаратурою.
ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТРАНСЛЯЦІЙ
Yeti Orb має стильний, витончений дизайн, готовий для камери, який надає вишуканий вигляд вашому стріму.
ЗОСЕРЕДЖЕНИЙ НА ВАШОМУ ГОЛОСІ
Конденсаторна капсула мікрофона гарантує оптимальну якість звуку, забезпечуючи зменшення непотрібних шумів, що можуть заважати вам під час гри. Поглибтеся у світ звуку без зайвих перешкод.
ЛЕГКЕ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ НЕСКІНЧЕННИХ РОЗВАГ
Програмне забезпечення Blue VO!CE дозволяє уникнути спотворення звуку та надає веселі ефекти для розваги вашої аудиторії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Logitech |
| Вид | Микрофон для ПК |
| Тип | Конденсаторный |
| Способ установки/крепления | Настольный |
| Направленность | Кардиоидная |
| Подключение устройства | Проводное |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики | |
| Чувствительность | -34 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Размеры | |
| Длина | 196 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Диаметр | 115 мм |
| Длина шнура | 2 м |
| Вес | 230 г |
- Цена: 2 539 ₴






