-7% з мишею!
-13%

Ігрова поверхня ROCCAT Sense Core (ROC-13-180)
569 ₴
497 ₴
- Готово к отправке
- Код: ROC-13-180
+380 (97) 062-16-75
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
До кожного замовлення ігрової поверхні з мишею додамо 10% знижки на обидва товари!
-
ЗБАЛАНСОВАНА ПОВЕРХНЯ ТКАНИНИ - Поверхня тканини з мікротканиною забезпечує ідеальний баланс між швидкістю та контролем, ідеально працює з будь-яким датчиком миші для забезпечення ідеального піксельного відстеження
-
НЕСКЛИЗКА ГУМОВА ПІДКЛАДКА - міцна нековзка гумова основа гарантує, що килимок для миші надійно триматиметься навіть під час тривалих ігор.
-
ПРЕМІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ - Тканина з великою кількістю ниток і гумова основа створюють ідеально гладку поверхню, яка забезпечує баланс між швидким ковзанням і точним контролем
-
РОЗМІР - квадрат (450 x 450 x 2 мм)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ROCCAT |
| Материал поверхности | Резина, Ткань |
| Цвет | Черный |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Roccat |
Информация для заказа
- Цена: 497 ₴




