-26%

Набір кулерів Thermaltake Riing Duo 12 3-pack ARGB Premium Edition (CL-F073-PL12SW-A)
3 899 ₴
2 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: CL-F073-PL12SW-A
+380 (97) 062-16-75
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Thermaltake Riing Duo 12 RGB — кулери із двома незалежними зонами RGB-підсвічування (внутрішнє та зовнішє кільце) з 16,8 млн. кольорових відтінків. Підсвічування складається з 18 адресних світлодіодів і може керуватися запатентованим програмним забезпеченням TTRGBPLUS від Thermaltake, Razer Synapse 3 (Razer Chrome) і голосовим сервісом Amazon Alexa. Крім цього, вентилятор має ШІМ-керування швидкістю обертання лопаток та якісний гідравлічний підшипник, що, очевидно, робить роботу ПК надзвичайно тихою. Кожен комплект має три кулери 120 мм та контроллер керування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermaltake |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Количество кулеров | 3 |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальная скорость вращения | 1500 об/мин |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Максимальный уровень шума | 24 дБ |
| Тип разъема | 4-pin |
| Особенности | Регулятор оборотов, Подсветка |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | Original |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 25 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Высота | 120 мм |
| Вес | 163 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Thermaltake |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴





