До кожного замовлення ігрової поверхні з мишею додамо 10% знижки на обидва товари!
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ШВИДКОСТІ ТА КОНТРОЛЮ
Якщо ви бажаєте грати по-крупному, тоді розширюйте межі з Razer Gigantus V2. М'який ігровий килимок із мікротекстурованим тканинним покриттям спроектований для вдосконалення вашої гри за рахунок легких помахів миші та попіксельної точності.
ТКАНИННА ТЕКСТУРОВАНА ПОВЕРХНЯ
Оптимізований для всіх датчиків миші цей килимок реагує на рухи з точністю до пікселя. Велике число ниток плетіння дозволяє вашій миші легко ковзати по поверхні, а ваші рухи будуть швидкими та плавними.
ТОВСТА, РЕЗИНОВА ПІНА ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ
Килимок товщиною 3 мм. (M & L) і 4 мм. (XXL & 3XL) залишається рівномірно плоским навіть на недосконалих поверхнях. А завдяки своїй чіпкій нижній частині він не ковзає навіть при самій напруженій грі. Міцна товста основа килимка також служить для пом'якшення зап'ястя під час гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Материал поверхности | Резина, Ткань |
| Цвет | Черный |
| Длина | 940 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Razer |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴




