У серці Rival 3 Wireless – інноваційна технологія подвійного бездротового з'єднання Quantum 2.0, що забезпечує наднизьку затримку сигналу та понад 400 годин роботи. Одного комплекту батарейок може вистачити на цілий рік гри.
Нова технологія Quantum 2.0 Wireless прискорює передачу даних повітрям, забезпечуючи стабільне, надійне підключення і низьку витрату енергії.
Бездротове підключення 2.4 ГГц із наднизькою затримкою сигналу дозволяє робити ідеальні флік-шоти. Так, тепер так можна без жодних проводів.
Цю мишу зручно взяти із собою, щоб пограти у поїздці чи у кафе. Просто підключи мишу Bluetooth до ноутбука або іншого пристрою.
Механічні перемикачі із запасом міцності в 60 млн. натискань. Це у шість разів вище за індустріальний стандарт! Натискання відчуваються чітко та стабільно у кожному шоті. Ця миша точно не підведе ні в іграх, ні в навчанні, ні в роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SteelSeries |
| Тип | Мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Высота | 38 мм |
| Вес | 96 г |
| Состояние | Новое |
| Разрешение оптического сенсора | 3200 dpi |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптомеханическая |
| Конструкция мыши | Игровая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |
| Количество клавиш мыши | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SteelSeries |
- Цена: 2 299 ₴





