
Механическая клавиатура Glorious GMMK Compact Gateron Brown US ANSI USB White (GLO-GMMK-COM-BRN-W)
2 949 ₴
- Нет в наличии
- Код: GLO-GMMK-COM-BRN-W
Висококласна клавіатура GLORIOUS GMMK Compact - відмінний вибір для тих, хто шукає модульний продукт. Його можна легко налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань геймера. Клавіатура призначена не тільки для шанувальників ігор - її функціональність також оцінять ті, хто працює за комп'ютером, або любителі серфінгу, виріб можна легко модифікувати. Використовуйте будь-які перемикачі: Cherry, Kailh, Gateron у будь-якій комбінації. Паяльник не потрібен! GLORIOUS GMMK Compact дозволяє замінити не тільки перемикачі, але і самі клавіші. В результаті не потрібно купувати інший виріб - достатньо просто замінити деталі відповідно до індивідуальних уподобань.
Клавіатура є найкращим доказом того, що функціональність може йти пліч-о-пліч з довговічністю. Виготовлений з високоякісних матеріалів, які гарантують працездатність на довгі роки. Виробник використав алюмінієвий корпус, завдяки якому клавіатура добре працює навіть при інтенсивному використанні. Міцна конструкція дозволяє подбати про стійкість під час гри або інших видів діяльності.
Однією з важливих переваг виробу є підсвічування клавіш. Компактна клавіатура GLORIOUS GMMK вражає різнокольоровим підсвічуванням, яке чудово покращує видимість кожної клавіші. Таким чином, підсвічування є практичним, особливо під час ігор або набору тексту пізно вночі. Виріб дуже зручний у використанні, завдяки специфічним особливостям. Прикладом цього є функція регулювання нахилу, яка дозволяє ідеально підлаштувати положення клавіатури під ваші індивідуальні очікування. Заслуговує на увагу і сам кабель. Його довжина становить цілих 1,8 м, завдяки чому клавіатура не повинна знаходитися в безпосередній близькості від комп'ютера.
Виробник подбав про привабливий зовнішній вигляд клавіатури, який ідеально відповідає стилю ігрових пристроїв. Різнокольорове підсвічування клавіш чудово поєднується з елегантним білим корпусом. Клавіатура GLORIOUS GMMK Compact стане оригінальною прикрасою вашого робочого столу. Її додатковою перевагою є зменшені габарити, які дозволяють розмістити клавіатуру на невеликому просторі. Привабливий дизайн виробу неодмінно оцінять не тільки любителі ігор.
Розкладка клавіатури - US ANSI (лише латиниця!) За бажанням клієнта зробимо лазерне гравіювання будь-якою мовою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Glorious |
| Тип | Клавиатура |
| Подключение устройства | Проводное |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Клавиатура | |
| Количество клавиш клавиатуры | 62 |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Наличие цифрового блока | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 г |
| Бренд | Glorious |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Интерфейс подключения | USB |
| Назначение | Универсальная |
| Высота | 44 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Длина | 293 мм |
- Цена: 2 949 ₴




